Ürobilinojen negatif biluribin negatif keton eser eritrosit pozitif lökosit pozitif lökosit:(mikroskobi) 20 sizce nasıl?

İdrar tahlılimi yorumlarsanız sevinirim ürobilinojen negatif biluribin negatif keton eser eritrosit pozitif lökosit pozitif lökosit:(mikroskobi) 20 eritrosit(mikroskobi) 12 epitel 9

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde lökosit ve eritrosit görülmesi, enfeksiyon olasılığını akla getiriyor.İdrar kültürü ilk aşamada detaylı bilgi verecektir