Bugün kızım ateşlendiği için

Sayın Hocam, Bugün kızım ateşlendiği için annem doktora götürmüş. Lökosit 2,9 trombosit 108 CRP 48 çıkmış. Hemen kötü bir senaryo çizmişler iş yerindeyim aklım orada kaldı. bunu yorumlayabilir misiniz? diğerleri referans aralıklrı içerisinde. çocukta sadece ateş oldu ateşi geçince ayaklanıyor

Tahlil.com Cevabı : Çocuklarda geçirilen viral enfeksiyonlar sırasında bu tür kan değişiklikleri olabilir, enfeksiyon geçtikten 1 hafta sonra tekrarlatmanızı öneririm..