1,5 yaındaki oğlumun 40 derece ateş hastanede ölçülen kan değerleri, ateşi en son verilen prednol ilacı ile düştü

Merhaba;  1,5 yaındaki oğlumun 40 derece ateş hastanede ölçülen kan değerleri, ateşi en son verilen prednol ilacı ile düştü ve aylık periyotlarla ateş ve enfeksiyonlu hastalık geçirmektedir. Hangi doktora gitmeliyim?WBC:26,43-NE#:22,19-LY%:12,2-NE%83,9-HGB:10,7-HCT:33-MCV:71-MCH:23-PLT:439-CRP:157

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzda  enfeksiyon ve Kansızlık bulguları var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir çocuk rnfeksiyon veya  hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Kan sayımı ve anemi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.Kansızlık ( anemi ) nedir? Anemi  tanısı nasıl koyulur, anemi hakkında sorulmuş soru ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları