Bugün tahlil sonuçlarımı aldım fakat doktorlar tam olarak bilgi vermedi.

merhaba bugün tahlil sonuçlarımı aldım fakat doktorlar tam olarak bilgi vermedi. hbsAg negatif aralık <1 birim COI < 0.10 antiHBs ise >1000.00 aralık <8 birim IU/L olarak belirtilmiş. şimdi ben gebelik düşünüyorum acaba bende sarılık varmı yokmu bunun bilgisini doktorlardan alamadım.iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Sizde sarılık yok. Anti Hbs pozitif olması ya aşılı olduğunuzu ya da hastalığı doğal olarak geçirdiğinizi gösterir. İçiniz rahat olabilir.