HBsAG :3242,97 Pozitf Anti Hbs :0,16 Negatif Anti-HBc IgM :0,08 Negatif HBeAg :0,300

HBsAG :3242,97 Pozitf Anti Hbs :0,16 Negatif Anti-HBc IgM :0,08 Negatif HBeAg :0,300 Antii-HBe : 0,02 Pozitif. Hepatit b kronik hastası olduğumu veya taşıyıcı olduğumu diyen DR var.Lütfen ben hepatit den kurtulmam için sonuçları yorumlarmısınız. ALKOL+SİĞARA yok,hayatımda tek eşim var. saygılar

Tahlil.com Cevabı : HBs Ag pozitif olması hepatit b virüs olduğunu gösterir. Virüs miktarı ve tedavi alıp almayacağınız belirlenmesi için bazı tetkiklerin daha yapılması gerekir. Örneğin HBV DNA, karaciğer enzimleri. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanız gerekli.