Bugun tahlil yaptırdım doktorum gonore hastalığı olduğunu söyledi ve bana tarivid 400 mvg tetradox 100 mg hap verdi

 Bugun tahlil yaptırdım doktorum gonore hastalığı olduğunu söyledi ve bana tarivid 400 mvg tetradox 100 mg hap verdi hocam hastalığım geçermi ve ilacın etkisi kaç gün içinde etkili olur?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki geçer.Doktorunuzun önerdiği tedaviyi tamamlayın ve sonra kontrol için tekrar doktoruna başvurun.