Bugunkı test sonuçlarım yuksek çıktı neden olabilir ahbs0.396(ngtf)hbsag9.5962

mrb 2005 yılında kan vermek için hastaneye gıttıgımde hepetıt b hastası oldugumu ogrendım 2011 yılında en son teslerımde enfeksiyon hastalıkları uzmanı hastalıgın kaybolma derecesıne geldıgını soyledı. bugunkı test sonuçlarım yuksek çıktı neden olabilir ahbs0.396(ngtf)hbsag9.5962(pzt) tskr.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcılında HBV DNA ile değerlerin takip edilmesi daha doğrudur..