Buzcopan hapı adeti keser mi? bide 4 gün önce sevgilimin pen*sini yalamıştım sonra öpüştük

 Buzcopan hapı adeti keser mi? bide 4 gün önce sevgilimin pen*sini yalamıştım sonra öpüştük o benimkini yaladı 2 gün sonra adetim geldi karnım çok ağrıyo diye buzcopan içtim kesildi hamilelik riski var mı? adetim ne zaman gelir?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel  konularda hiç bir bilginizin olmadığı anlaşılıyor.Muhtemelen yaşlarınız da küçük.En iyisi sitemizdeki ilgili yazıları okuyup bilgi sahibi olun ve bu kadar erken yaşta bu işlere girişmeyin.