Şu anda eski sabah ereksiyonum kesildi ve sertlik biraz azaldı.

sevgilimle sürtünme ilişkiye girdik ,boşalmamama ramen bende stres oldu hamile kalcak diye ,3 gün sonra ereksiyon olamamaya başladım , olmadan boşaldım filan , regl olunca biraz düzeldim gibi , şuanda eski sabah ereksiyonum kesildi ve sertlik biraz azaldı , süre bakımındanda çok az azalma var napıym

Tahlil.com Cevabı : Bir üroloji ya da psikiyatr uzmanına muayene olun.