Ca 125 39,3 çıkması tehlikeli midir? Lütfen beni bilgilendirir misiniz?

42 yaşındayım. Adet kanamamın uzun sürmesi nedeniyle doktora gittim. CA-125 testim 39,3 çıktı. 0 - 35 dereceleri arası olması gerekiyormuş. Ultrasyon muayenemde de sağ over de 33x34 mm kistik yapı var diyor. Ca 125 39,3 çıkması tehlikeli midir? Lütfen beni bilgilendirir misiniz? Çok tedirgin oldum

Tahlil.com Cevabı : CA-125 testi tanı koydurucu bir test değildir, doktorunuzun tedavi önerilerine göre davranmanız gereklidir..