Ca 125 değerim 400 çıktı. Sağ yumurtalıkta 6.5 cm sol yumurtalıkta 6 cm çikolata kisti var. değerlerimin bu kadar yüksek çıkması normal mi? 2 yıl önce yine 9 ve

Ca 125 değerim 400 çıktı. Sağ yumurtalıkta 6.5 cm sol yumurtalıkta 6 cm çikolata kisti var. değerlerimin bu kadar yüksek çıkması normal mi? 2 yıl önce yine 9 ve 7 cm idi. ameliyat olmuştum. tekrar ameliyat gereklimi

Tahlil.com Cevabı :

CA  125 yüksekliğinin bir çok nedeni olabilir.Ancak tek başına bu yükseklik de çok fikir vermez.Aşağıda CA 125 yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CA 125 YÜKSEKLİĞİ

CA 125 TESTİ NE ZAMAN YAPILIR?