Ca-19-9 37 çıktı. Kanser riski var mı?

Merhaba annem için gastrit ve mide mikrobu tanısı konuldu .15 günlük ilaç tedavisi sonuç vermedi.bugün bi test daha yaptılar ca-19-9 37,92 karsinoemriyonik antijen ise 1,04 çıktı.kanser riski var mı?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Ca 19-9 değeri normal, zaten sadece bu tahlillerle asla kanser tanısı koyulamaz.