Ca 19-9 testi 8.1 çıktı. Ca 19-9 testimi yorumlar mısınız?

Eylülde rahimde ve yumurtalıkta sıvı cıktı.bıde kist…ilaçlar kullandım..geçti dediler..yıne rahatsızlandım ve yıne sıvı cıktı..ya eylülden bu tarafa bu sıvı içinde yada kayboldu bünyem yenı üretti..bılemıyorum…dedıklerı bı sıvı bu kadar uzun kalmazmış..doktorlar tümor markıları istedi…sonuçlar ca19-9 :8.1 cıktı….a.neler yapmam gerekir…

Tahlil.com Cevabı : CA 19-9 testiniz normal.Endişe etmenize gerek yok