CA 39.8 çıktı ikinci tetkikte 38.9 çıktı, herhangi bir sıkıntı oluşturur mu?

Merhabalar,size daha önce yazmuştım,CA 39.8 çıkmıştı,ikinci tetkikte 38.9 çıktı,herhangi bir sıkıntı oluşurmu,bilgilendiriseniz sevinirim,teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 tahlili çalışılan cihaz ve laboratuvara göre deişmekle birlikte genel olarak 40 ve altı normal olarak kabul edilir.