CA19-9 degeri 29 çıktı. İnternette araştırınca referans değer 37 fakat yaptırdığım yerde 27 yazıyor.

  CA19-9 degeri 29 çıktı. İnternette araştırınca referans değer 37 fakat yaptırdığım yerde 27 yazıyor. Sizce hangi değerin altında olmalı? Ve 29 önemli birşey mi?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz CA 19-9 tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.O kadar az bir yükseklik sorun yaratmaz.