Çabuk yorulma, halsizlik yas:20 Dahiliyeye gittim. genel kan testinde tüm değerler normal çıktı sadece serbest t4 yüksek çıktı biraz.

 Çabuk yorulma, halsizlik yas:20 Dahiliyeye gittim. genel kan testinde tüm değerler normal çıktı sadece serbest t4 yüksek çıktı biraz. Tekrar kan testi sonucunda tiroglobulin <0.20 ref. 1.6-59.9 ve anti tiroglobulin 469.9 ref. 0-115 çıktı

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinizi yazmaışsınız.Bu değerle değerlendirme yapmamız gerekitr.