Çamaşır üzerinden ilişki yaşadık. Hamilelik belirtileri psikolojik mi?

 Cevabınız için teşekkür ederim. Yalnız ben kafaya çok takıyorum böyle şeyleri midem bulanıyor aklıma gelince sürekli tuvaletim geliyor acaba psikolojik mi

Tahlil.com Cevabı : Şikayetlerinizin sebebi yüksek ihtimalle yaşadığınız stres kaynaklıdır. Daha net cevaplar almak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.