CEA seviyesi ne kadar süreyle normale döner ?

İyi günler babam yaklaşık iki ay önce kolon kanseri ameliyatı oldu ve bağırsağındaki iki kanserli doku yayılmadan alındı. ancak kan tahlili yapıldığında cea seviyesi 177 çıktı. cea seviyesi ne kadar süreyle normale döner ?

Tahlil.com Cevabı : CEA bir tümör marker testidir.Tek başına yüksekliği veya değeri hastalığın seyri konusunda yeterli bilgi vermez.Babnınız durumu hakkında ve tümöre dair en doğru bilgiyi yapılacak radyolojik incelemeler ve doktor değerlendirmesi verecektir.