CH(eritrosit hemoglobini) 32.5 RDW(eritrosit dağılım genişliği)15.9 WBC(beyaz küre)4.31 MO(monosit)0.28 MCH

 Hocam sonuçlarımı yorumlarsanız çok sevinirim.CH(eritrosit hemoglobini) 32.5RDW(eritrosit dağılım genişliği)15.9WBC(beyaz küre)4.31MO(monosit)0.28MCH(ort. eritrosit hemoglobini)31.8bu oranlar düşüğe yol açar mı?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerde ciddi bir sorun yok.Bu haliyle direkt olarak düşüğe yol açacak bir etken görülmüyor.