Ana içeriğe geç
Tahlil Yorumları CevaplandıSoru #23413

Cildim için aknetrent kullanıyorum. Doktorum yan etki olarak kolesterolümün yükselebileceğini söylemişti?

Yayın: Güncelleme: 0 yorum

Anonim Soru

Cildim için aknetrent kullanıyorum. Doktorum yan etki olarak kolesterolümün yükselebileceğini söylemişti. Ancak yaptırdığım tam kan tahlili sonucu kolesterol yüksekligi dışında sedimantasyonda yüksek çıktı(27) İlaçla bir alakası var mıdır yoksa sedimantasyon yüksekliği bu durumdan bağımsız mıdır?

Tahlil.com Cevabı

 Sedimentasyon değeri yüksek.Sedimentasyon yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir ancak başka nedenleri de olabilir.Sedimentasyon yüksekliği ve nedenlerine yönelik detaylı bilgi ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı okuyunuz... Sedimentasyon Yüksekliği http://tahlil.com/sedimentasyon-tahlili-nedir

Bu soruda geçen tahliller

Sizin de benzer bir sorunuz mu var?

Sorunuzu 3 adımda yazıp gönderin; değerlendirmeyi güvenli hesabınızdan okuyun.

Hemen Soru Sor · 449 TL

Bu soruya benzer sorular

Tüm sorular