Cınsel bırlıktelıkten bosaldıktan sonra partnerınden tıskınıyo.

merhaba hocam bn arkadasım ıcın bı soru sorucam soyle bır problemı var cınsel bırlıktelıkten bosaldıktan sonra partnerınden tıskınıyo..utandıgı ıcın doktorada gıdemıyodıgınde problem olur mu merak edıyo ve neden olabılecegı nı merak edıyo boyle bı bır tıskınme neden olabılır yanıltlarsanız sevınırı

Tahlil.com Cevabı : Psikiyatriden yardım almasını öneririz..