Cinsel ilişkiye bir önceki adet dönemimden 1hafta sonra girdim

Cinsel ilişkiye bir önceki adet dönemimden 1hafta sonra girdim.bu ay adet dönemimde gecikme,idrar koyu renk gelme,kahverengi bazen kırmızı akıntı(genelde tuvalete idrar yaptığım zaman geliyor)bazen kasıklarımda ağrı var idrar testim negatif çıktı şuan hala adet olmadım. Neyin olabilir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olabilirsiniz birkaç gün sonra kanda beta HCG çalışılmasını öneririz..