Cinsiyet:bayan yaş49. aralık ayı itibari crp seviyesi 10 olan ve 3 ay içerisinde crp30 oması hastalık ihtimalleri ve önceliğin ne olması gerekir

Cinsiyet:bayan yaş49. Aralık ayına kadar yamamen iyi değerler aralık ayı itibari crp seviyesi 10 olan ve 3 ay içerisinde crp30 oması, iltihaplı romatizma olmadığı, kemik yaşının iyi olduğu öğrenilmesiyle birlikte bu artış ve değer için olası yüksek hastalık ihtimalleri ve önceliğin ne olması gerekir

Tahlil.com Cevabı : CRP sadece romatizmal hastalıklarda yükselmez, enfeksiyon ve enflamasyonlarda da yükselir, enfeksiyon hastalıkları uzmanına  da başvurmanızı öneririz..