CRP değerim 20 gün sonra 170 cıktı. Ciddi manada korkuyorum hala kendime gelemedim bana yardımcı olur musunuz ?

Hocam 20 gün öncede yüksek ateşle acile gittim. CRP değerim 20 gün sonra 170 cıktı. Ciddi manada korkuyorum hala kendime gelemedim bana yardımcı olurmusunuz ? bu 170 ne analma geliyor

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyonlarda CRP değeri yükselir, eğer hala iyi değilseniz, enfeksiyon uzmanına başvurmanızı öneririz..