CMV IgG Pozitif H 96.1 U/ml Negatif 3 aylık gebelik var sorun yaratır mı?

CMV IgG Pozitif H 96.1 U/ml Negatif 3 aylık gebelik durmu var çocuk için tehlike var mı acaba. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hayır yok, CMV IGM pozitifliği sorun yaratabilir gebelikte

p******** :

Ben baska bir ulkenin vatadasiyim. Lutfen bana yardimci olun! Benim cocugum 1,5 yasta. 1 seneden fazla zamandir gorundigi yuksek tansiyon hastasi. Yani toktorlarin anlatdigi kafada fazla basinc goz damarlarini sikictirip gozlerinin siyah bolgesini saga sola oynatiyor. tipda ona nestagin deniliyormus. yani gozlerini titretiyor. Gecici bi durummu acaba? Onun icin tedavi olarak ne yapmam gerekiyor. ne yapabilirim? Simdiden Tesekkur edirim!

Cevap:

öncelikle geçmiş olsun.Eğer çocuğunuzda yüksek tansiyon varsa, çocuk kardiyoloji uzmanına başvurmalısınız.Göz tansiyonu var ise, bu çocuklarda çok da olağan değildir.Bir göz uzmanına danışmalısınız.Sonuç olarak ker durumda bir üniversite hastanesine başvurmanızda yarar var.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

p******** :

Bebegim 1,5 yasinda. kan test yaptirdim. sonuc CMV IgG Pozitif 1.8 cikti. acaba nasil tedavi oneriyorsunuz? ne yapsam iyi olur?

Cevap:

Geçirilmiş bir enfeksiyon belirtisidir.Muhtemelen sizden almıştır antikoru.Herhangi bir tedaviye gerek yok bu sonuçla

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.