Çocuğumda Domuz Gribi olmasından şüpheleniyorum.Bazı özel laboratuvarlar domuz gribi testi yapıyor diye duydum.Nerede yaptırabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Bu testi yaptırmadan önce mutlaka bir çocuk doktoruna çocuğunuzu muayene ettirmenizi öneriyorum.Domuz gribi testi Sağlık Bakanlığının referans olarak kabul ettiği Ankara ve İstanbul'da bulunan Viroloji Laboratuvarlarında en güvenilir şekikde yapılmaktadır.