çocuk tedavisi için doktora başvurduk bizden tahliller istediler

hocam çocuk tedavisi için doktora başvurduk bizden tahliller istediler bende yaptırdım fakat sonuçlarından bişey anlamadım yardımcı olurmusunuz? Anti HIV (ELISA) NEGATiF (0,36) HBsAg (ELISA) POZİTİF (28,8) Anti HBs (ELISA) NEGATiF (0) Anti HCV (ELISA NEGATiF (0,12)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal.Ancak Anti HBS negatifliği,Hepatit B ye karşı bağışıklığınızın olmadığını gösteriyor