Korunmasız ilişkiden 3 ay sonraki test sonuçlarım aşşağıdadır ALT (Alanin Aminotransferaz) - 24 Anti HBs - 3,10 ?

Korunmasız ilişkiden 3 ay sonraki test sonuçlarım aşşağıdadır ALT (Alanin Aminotransferaz) - 24 Anti HBs - 3,10 neg HBsAg (Hepatit B s Antijeni NEg (0,44) Anti HCV (Hepatit C Antikoru) NEG. (0,20) Anti HIV Antikoru + p24 Antijeni NEG. (< 0,05) başka test olmama gerek varmı sonuçlarım normalmidir

Tahlil.com Cevabı : 6. ayda tekrarlatmanızı öneririz..