Çok acıkıyorum,açlık anında elim ayağım titriyor başım dönüyor. Ayrıca kalbim çarpıntı yapıyor ve sol kulağım sürekli çınlıyor. 58 kg den 73'e çıktım ne yapmalı

dün ASM'de yaptığım biyokimya sonuçlarında ALBUMİN 5.1 H, KOLESTROL T. 207 H VE DEMİR 161 H çıktı. kendimi çok yorgun hissediyorum gözaltlarım mosmor. Çok acıkıyorum,açlık anında elim ayağım titriyor başım dönüyor. Ayrıca kalbim çarpıntı yapıyor ve sol kulağım sürekli çınlıyor. 58 kg den 73'e çıktım

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle endokrinoloji bölümüne muayene olmalısınız..