Çok ilaç kullanmış olmam dengemi bozmuş olabilir mi ? Adet olabilecek miyim çünkü sıkıntı vermeye başladı.

Bundan yaklaşık 1 ay kadar önce dizanteri geçirdim, durumum daha kötü olunca hastanede kaldım 3 gün boyunca serum, iğne ilaç aldım.. Hastaneden çıktıktan sonrada ilaçlarıma devam ettim. İyileştiğimi düşündüğüm zaman bıraktım fakat bu bir haftadır da soğuk algınlığı geçiyorum.. Bu sefer soğuk algınlığı ilaçları kullanmaya başladım. Fakat tahminen adetim 9-10 gün kadar gecikti. Arada sancılarım oluyor ama sonra geçiyor, bu bir haftadır böyle..Çok ilaç kullanmış olmam dengemi bozmuş olabilir mi ? Adet olabilecek miyim çünkü sıkıntı vermeye başladı.Çok uzun ama lütfen kusura bakmayın.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Adetinizde gecikme olduğu anlaşılıyor.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri?