Temmuz 2012 de hbsag , anti-hcv, anti-hıv testlerini yaptırdım ve sonuç negatif çıktı. geçen süre sonrası korunmasız ilişkim oldu

Temmuz 2012 de hbsag , anti-hcv, anti-hıv testlerini yaptırdım ve sonuç negatif çıktı. geçen süre sonrası korunmasız ilişkim oldu bu testleri yeniden yaptırmam gerekiyor mu? Ya da yaptırmam gereken başka testler var mı? ilginiz için teşekkür ederim. kolay gelsin.

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız olduğuna göre, risk de var o halde.Test yaptırabilirsiniz.