Çok nadir sayıda motil ve immotil spermatoza görüldü.

LÜTFEN YORUMLAR MISINIZ. perhiz günü:4,volüm:3.1ml,vizkosite:N, likefaksiyon süresi:15 dk, pH:8, yuvarlak hücre:5den küçük,lökosit:1den küçük,siperm sayısı:nadir alanlarda çok nadir sayıda motil ve immotil spermatoza görüldü.hareketlilik:yeterli sayıda hücre olmadığı için morfoloji bakılamadı

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilinizde yeterli sperm hücresi görülmemiş. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.