CRP testim 15.5 çıktı. Bu sonuç normalin çok mu üstündedir? Ne gibi bir rahatsızlığın belirtisidir?

Merhaba. Uzun süredir belimde ve sol bacağımda dayanılmaz ve hareket ettirmeyen bir ağrı var. Tüm MR sonuçları, röntgen sonuçları tertemiz çıktı. Fakat CRP testim 15.5 çıktı. Bu sonuç normalin çok mu üstündedir? Ne gibi bir rahatsızlığın belirtisidir?

Tahlil.com Cevabı : Biraz yüksek, inflamatuar bir hastalık olabilir, romatolojiye başvurmanızı öneririz..