Cuma günü yaptığım b-hcg test sonucum 39,82 çıktı.bugün iki farklı hastanede aynı testi tekrardan yaptım sonuç negatif çıktı.

Cuma günü yaptığım b-hcg test sonucum 39,82 çıktı.bugün iki farklı hastanede aynı testi tekrardan yaptım sonuç negatif çıktı.evde yaptığım idrar testide negatif çıktı.acaba cuma günü yapılan test hatalı olabilir mi yanlışlık yapılış mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Testlerin güvenilirliği oldukça fazladır..