D vitamini eksikliğim var. Vücudum çok kaşınıyor. Neden olabilir?

D vitamini eksikliği.. Bende d vitamini eksklği çıktı değeri : oh vitamin d :7.10 ng ml.. doktor david 3 ağızdan damla verdi 3 kutu ayda bir iç dedi birincisini içtim 2.ay geldi 2.yi içtim ve vucudumun her yerini saran kaşıntılar var sabah aksam fark etmiyor bunun sebebi ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza başvurmanız lazım, ilaca bağlı veya herhangi bir nedene bağlı allerji olabilir, araştırılması gerekir..