D vitamini testi sonucum d3(25-OH) 21.67 cikti acaba ilac kullanmali miyim?

Merhabalar Hocam,29 yasindayim boyum 1.72 kilom 82 daha once boyun fitigi ameliyati oldum daha sonra da belfitigi oldum ama ameliyat olmadim.Fakat tum kemiklerim ozellikle sabah uyandigimda kirilacakmis gibi kuturduyor d vitamini testi sonucum d3(25-OH) 21.67 cikti acaba ilac kullanmalimiyim eger kullanmaliysam destekleyici buyuk firmalardan kapsul seklinde almam da mahsur varmidir?Cok tesekkurler.....

Tahlil.com Cevabı : D vitamini 30'un ustune çıkmalı ilaç kullanabilirsiniz, kapsul olabilir...