DANSİTE : 1.003 PROTEİN :NEGATİF ERİTROSİT 4 EPİTEL 7 WBC 10.23 NE 7.15 ?

DANSİTE : 1.003 PROTEİN :NEGATİF ERİTROSİT 4 EPİTEL 7 WBC 10.23 NE 7.15 MO 0.57 GLUKOZ 112 BUN 5 ANTİ HBs negatif 0,17 nonreactive bu degerler de bi fazlalık ve eksiklik gözüküyor herhangi bi sıkıntı varmı hocam teşekkür ede

Tahlil.com Cevabı : Çok hafif glukoz yüksekliği dışında sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.