Dayanamadim bugun gittim kan testi verdim simdide 2.36 ya yukselmis sizc

merhaba 1 kurtajim var gecen ay 1.94 e kadar dusmustu bhcg testim simdiye kadar daha da dustugunu dusunuyorum ayin 05.06.2014 te ve 07.06.2014 tarihinde denedik ve bir doktor hamilelik kanda 36 saat sonra belli olur dedigi icin dayanamadim bugun gittim kan testi verdim simdide 2.36 ya yukselmis sizc

Tahlil.com Cevabı : Testiniz negatiftir..