Dedem kan kanseri bunun erken tedavisi olursa kanseri atlatma şansı var mı?

Doktor bey benim dedem kan kanseri yeni başlangıç olarak söyledi doktor bunun erken tedavisi olursa kan seri atlatma şansı varmı acaba cevap verirseniz çok sevinirim "

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun kanserin başlangıç aşamasında olduğunu söylemesi olumlu.Umarız dedeniz de bunu atlatacaktır