Değeli hocam ben sabah kahvaltısı ettikten sonra 1 saat içinde midemde aşırı yanma ve ezilme hissi oluşuyor sizce sebep nedir?

Değeli hocam ben sabah kahvaltısı ettikten sonra 1 saat içinde midemde aşırı yanma ve ezilme hissi oluşuyor ( acıkmışım gibi ) ve gün boyu devam ediyo , öyle olunca bişeyler yemek istiyorum ama tat alma ve doyma hissi olusmuyo 12 baklava yedim ama şeker ve doyma hissi olusmadı tüm sizce sebep nedir

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gastrit, ülser veya reflü gibi rahatsızlıklarınız olabilir.Gastroenteroloji bölümüne başvurmanızı öneririz.

h******** :

mch 25,8 mchc 31,2 rdw-cv 18,5 rdv-sd 62 çıktı ve b12 ise 413,7 çıktı. 21 yaşındayım bu sonuçlardan önce 10 hafta b12 ignesi oldum ve bir kutu kan şurubu kullanmıştım. bu sonuçlardan neyi çıkartabilirim. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap:

Kansızlık nedeniyle bu ilaçları kullanmış iseniz, Hgb değerinizi belirtmeniz gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.