Hamile kalmam için tek engel buymuş ne yapmam gerek endokrine 8 aydır gidiyorum en son sonuçlarım başka nereye basvuruyum ...

Hamile kalmam için tek engel buymuş ne yapmam gerek endokrine 8 aydır gidiyorum en son sonuçlarım başka nereye basvuruyum kadın doğum bu sorunu çözmeden gelme diyor :(( Serbest T3:3.29 T4:1.03 TSH:15.20 Tiroglobulin:0.858 Anti TPO:257.6 Anti TG:155.5 eutrox 50 mg kullanıyorum yarımla başlamıştım.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle tedavinize devam edin ve sonuçlarınızın normale dönmesini bekleyin..