Değer sizce yüksek mi daha önceki testlerimde 0.18 negatif ve 0.39 negatif çıkmıştı?

selam yaş 29 hbsag 0,720 negatif s/co referans aralığı negatif <1.0 Deger sizce yüksekmi daha önceki testlerimde 0.18 negatif ve 0.39 negatif çıkmıştı lütfen ilgilenip yardımcı olurmusunuz.çok sıkıntılıyım.Negatif çıktıktan sonra rakamların önemi yok diyorlar ama rakam çok yüksek değilmi.saygıla

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzun içinde cevabı vermişsiniz. Sonuç negatif olduğu sürece değerin bir anlamı yok.

s************ :

hocam konuyu kapatıyorum ozaman? kafam karıştı rakamlar sıralı dizeli olarak y&uuml;kseldiğinden kendi kendime bir ay sonra pozitifleşecek ozaman diyorum.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.