Değerim 4.3 çıktı adet gününü bekleyip tekrar test yaptırmalı mıyım ?

Merhaba yumurtlama günümde eşinle birlikte oldum fakat grip olduğumdan hastaneye gittim hamile olabileceğimi söyledim kan testi yapıldı adet günüme 4 gün var ve değerim 4.3 çıktı adet gününü bekleyip tekrar test yaptırmalı mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik için değer çok çok düşük. Adet gününüzü bekleyip tekrar yaptırdığınızda değerin  yükseleceğini sanmıyorum ancak kafanıza birşey takılmaması için tekrar baktırabilirsiniz.