Yaşım 15 ve yarın muayene olacağım sizce sigara içtiğim anlaşılır mı?

Ben 4 aydır sigara kullaniyorum yaşım 15 ve yarin muayene olacağım sizce sigara ictigim anlaşılır mı?

Tahlil.com Cevabı :

Özel nikotin testi yapılmadığı sürece sigara anlaşılmaz.Ama bizden size uyar.
Yaşınız daha çok küçük.En kısa sürede sigara içmeyi bırakın.