Değerime göre hamile miyim?

Merhabalar ben idrar testi yaptım ve pozıtıf cıktı ancak cok guvenemedıgım ıcın bırde kan testı yaptırdım beta hcg testi ancak anlayamadım sonucunu bana yardımcı olurmusunuz lütfen sonuç h 5205 mlu/mL hamilemiyim LÜTFEN YARIM EDİN

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri belirtmeniz gerekmektedir. Ancak bu değer büyük bir olasılıkla hamile olabileceğinizi gösteriyor. Kadın doğum doktoruna gitmenizi öneririz.Geçmiş olsun.