Değerlerim çok mu yüksek lütfen cevap verin

Biyokimya ALT +    180        U/L     H(0 - 49) Eliza HbsAg +    > 1000.0 Reactive             H(0 - 1) HBe Ag +    > 1000.0 Reactive        S/CO     H(0 - 1) MMA HBV-DNA    683,309,146 IU/mL        IU/mL          değerlerim çok mu yüksek

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu görülüyor, enfeksiyon hastalıkları tarafından muayene edilmenizi öneririz..