Değerlerim wbc 12,5 neu 9,53 rdv 15,7. Sonuçlarımda problem var mıdır acaba ?

 Değerlerim wbc 12,5 neu 9,53 rdv 15,7. Sonuçlarımda problem var mıdır acaba ?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz hafif yüksek çıkmış Enfeksiyonlarda yükselir,ama sizinki ciddi bir yükseklik değil..Kan sayımı sonrası gönderdiğiniz parametreler sadece 3 tane diğerleri de olsa daha iyi değerlendirilebilir. Sonucunuzda bir sorun olduğunu düşünmüyorum.