Değerli hocalarım benim belirtiler psikolojik mı şimdi test yaptırmak icin 1 haftam kaldı ?

Değerli hocalarım benim belirtiler psikolojik mı şimdi test yaptırmak icin 1 haftam kaldı küçük dilim şişiyor geceleri dilimin kenarında yara oldu ishalde vardı serum yedim gecti faranjit 5 gun önce gecti bugün şüpheli iliskiye gireli iki hafta olur artık bu belirtiler psikolojikmı uykularım kaçtı

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunna ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879