Merhaba Hocam. ŞžÂžÃ‚Âžüpheli ağızdan ve arkadan ilişkiden 42 gün sonra özel bir laboratvarda Vidas Hiv Duo Ultra testi yaptırdım?

Merhaba Hocam. ŞžÂžÃ‚Âžüpheli ağızdan ve an*l ilişkiden 42 gün sonra özel bir laboratvarda Vidas Hiv Duo Ultra testi yaptırdım. Sonuçlar; HIV Antikor (HIV-1 + HIV-2) NEGATİF (0.02) /// HIV-1 p24 Antijeni NEGATİF (0.00) Birim TV - Referans Aralığı (<0.25) /// Başka test yaptırmama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı :

 HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,