Değerli Hocam son yaptırmış olduğum Burucella testim 1/20 çıktı sizce bu sonuç ne anlama geliyor?

Değerli Hocam son yaptırmış olduğum Burucella testim 1/20 çıktı sizce bu sonuç ne anlama geliyor.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Daha önce Brucelle tanısı aldınız mı veya test yaptırdınız mı belirtmeniz gerekir..hastalık için, 1/160 ve üzeri titrelerde pozitiflik, anlamlı kabul edilir..